O nás

NMC je mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, výroby a prodeje syntetických pěn. Společnost působí na trhu již více než 60 let a během sbírání těchto dlouholetých zkušeností, se stala lídrem v oblasti prodeje dekoračních, interiérových prvků.

Strategií společnosti je neustálé inovování a vývoj nových produktů, které poskytnou zákazníkovi nejen estetický vzhled a vysokou kvalitu, ale i komfort v různých oblastech. Trendem současnosti při tvoření interiérů je, aby se v něm odrážela osobnost zákazníka. I z tohoto důvodu společnost neustále věnuje pozornost novým a moderním trendům, ale nezapomíná ani na klasický a venkovský styl. Cílem společnosti je, aby si každý zákazník mohl vytvořit svůj ideální a krásný domov, ve kterém se bude cítit pohodlně a rád se na toto místo bude vracet. Tvůrčí proces nových produktů je také ovlivněn takovými  hodnotami  jako je respekt k životnímu prostředí, touha ušetřit energii, vytvořit krásný produkt s užitečnými vlastnostmi.

Zákazník má možnost vybrat si z široké škály dekorativních prvků do interiéru i exteriéru, z nichž mnohé z nich byly navrženy top designéry a interiérovými specialisty. Produkty společnosti NMC jsou vysoce kvalitní a moderní výrobky s velmi jednoduchou instalací, mají nenapodobitelné provedení, a pochopitelně splňují nejpřísnější technické požadavky a nejvyšší standardy.

Zákaznický servis poskytuje tým zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti a jsou vždy nápomocní v poskytnutí informací a poradenství,  aby zákazník, který se rozhodne zakoupit produkt NMC, šířil své pozitivní zkušenosti dalším lidem.

V rámci dlouholetého působení na trhu se společnost rozrostla v celé Evropě a v současnosti má 18 poboček. V roce 2014 otevřela novou výrobní linku i v jižní Americe. Centrála společnosti se nachází v malebném městečku Eynatten v Belgii.

Služby

Zákaznický servis poskytuje tým zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti a jsou vždy nápomocní v poskytnutí informací a poradenství,  aby zákazník, který se rozhodne zakoupit produkt NMC, šířil své pozitivní zkušenosti dalším lidem.

Kariéra

Kariera

Náš tím

Bc. Věra Pištová Dohleová Bc. Věra Pištová Dohleová
Objednávky, reklamace, servis zákazníkům
vera.pistova-dohleova@nmc-czech.cz
+420 474 63 87 84
+420 775 331 700
Martin Pleskot Martin Pkeskot
Obchodní manager
martin.pleskot@nmc-czech.cz
+420 734 620 146
Martin Jandera Martin Jandera
Obchodní manager
martin.jandera@nmc-czech.cz
+420 603 371 754
  • Ján Hudák klient Spokojenost zaručena!!! Renovace mého bytu s produkty NMC je bezvadná
  • Ivana Klementová klient Děkuji společnosti NMC za profesionální přístup a poradenství v oblasti výběru produktů. Arstyl panely na zeď jsou nádherné!
  • Petr Rukovanský klient Úžasné produkty, skvělý přístup, rychlost..
  • Tibor Kafka klient Koupily jsme od NMC stropní lišty, rozety, Nomastone panely. Rekonstruovali jsme starý dům, produkty jsou super.
  • Roland Daniš klient Investovali sme do rekonštrukcie bytu, kupovali sme rôzne produkty od NMC, cena bola síce vyššia, ale odpovedá to kvalite. Sme spokojeni. Děkujeme obzvláště paní Pištové Dohleové za pomoc s výběrem lišt.